Aktualności

Warsztaty Ekologiczne

W ramach realizacji projektu grantowego Stowarzyszenia Ekologicznego #EKOUnia "Sto nasadzeń na stulecie niepodległości dla przyszłych pokoleń" odbyły się w naszej szkole warsztaty ekologiczne, których tematem było: Jak chronić przyrodę? Jakie czynniki zagrażają środowisku? Jak dbać o środowisko i jak oszczędzać wodę? Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach i wynieśli z nich mnóstwo wartościowej wiedzy.

Rządowy program „Dobry Start”

1 czerwca 2018 r weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie bez względu na dochody otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program „Dobry Start” to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.

Plakat informacyjny wraz z ulotką, do pobrania w zakładce: Dla rodzica - pomoc materialna.

Warsztaty Muzyczne

W dniu dzisiejszym zostaliśmy zaproszeni przez Bielskie Towarzystwo Muzyczne w fantastyczną podróż.

Mieliśmy okazję poznać wiele interesujących instrumentów muzycznych. 

Wymarzony Plac Zabaw PLAY-DOH

Głosowanie trwa smile Codziennie do 19 czerwca można głoswać! Prosimy o dalsze głosy i udostępnianie naszej prośby znajomym smile

www.wymarzony-plac-zabaw.pl

DZIĘKUJEMY za każdy oddany głos smile

Sto Nasadzeń na Stulecie Niepodległości dla Przyszłych Pokoleń.

Dzięki wygranej w Konkursie Grantowym Stowarzyszenia Ekologicznego #EKOUnia mogliśmy wspólnie z uczniami, rodzicami i zaproszonymi gośćmi smile podczas Pikniku Rodzinnego posadzić 100 roślin na pamiątkę Stulecia Odzyskania Niepodległości dla Przyszłych Pokoleń. Sadzenie roślin było efektem prawie dwutygodniowej pracy nauczycieli, uczniów i przyjaciół szkoły. 

Piknik Rodzinny

30 maja odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinny.
Przygotowaliśmy dla naszych wspaniałych uczniów ogrom atrakcji! Udało nam się nawet przegonić burzowe chmury, które przez chwilę dość mocno nas wystraszyły ...

 

Szkolny Konkurs MAM TALENT

21 maja odbyła się kolejna już, trzecia edycja szkolnego konkursu "Mam Talent".

Do konkursu zgłosiło się prawie 50 śmiałków smile którzy pragnęli zaprezentować swoje umiejętności zespołowo jak i indywidualnie.

Był to niewatpliwie dzień pełen emocji.

Niestety z powodu choroby dwa zespoły nie mogły wystapić frown